Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prague food festival 08

22. 6. 2008

Po velkém úspěchu loňského prvního ročníku Prague food festivalu se i tento víkend na  Slovanském ostrově v pražském žofíně konala největší gastronomická párty roku.Kde se opět představilo 37 top restaurací a vináren např. Auberge de Provance , Ambiente Brasileiro , Bellevue , La Provance , Café Savoy , Four seasons , Alcron atd ...

V Malém sále Paláce Žofín po celé tři dny v čase 13°° - 20°° probíhala cooking show kde vařili nejlepší šéfkuchaři curry , risotto či ratatouille. Snoubilo se víno s jídlem podle T.Brůhy sommeliéra spol. Bohemia sekt , soutěžilo se o večeři v hodnotě 3000,- a vystupoval  S.Šupík – mistr republiky v sekání sektu šavlí.

V Rytířském sále probíhala pivní degustace kde se s odborníky z Plzeňského Prazdroje V.Berkou a P.Průchou testovalo 12 druhů piv.

V zahradním altánku pátkem provázela kapela Pragasan , v sobotu atmosféru skvěle doprovázela skupina Botafogo a v neděli Tam Tam Batucada.

Gastromodely začínajících desingerů a Liběny Rochové byli na našich předních modelkách k vidění každý večer trvání festivalu . Pro děti byl přichystán dětský gurmánský koutek se specializovaným programem plným vaření , her a soutěží s čokoládovou fontánou a gurmánskou odměnou .

Již tak příjemný program bylo možno okořenit ještě trochou romantiky projížďkou na loďce či šlapadlu a shlédnout tak krásné panoramata Prahy …

 

Náhledy fotografií ze složky Prague food festival 08