Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravé a hezké nehty nadělila příroda malokomu , ani mě ne , naštěstí už ale není proč zoufat , docílit jejich dokonalosti s malou pomocí už není žádný problém .

Hezké nehty jsou podle mého názoru vizitkou každé ženy ... stačí si jen 1x měsíčně udělat chvilku pro sebe a navštívit Vaši manikérku která se postará o to aby jste se nemusela stydět za Vaše olámané a zničené nehty Obrazek

Jak se to dělá ?

Jedná se metodu, kdy se na nehet nalepí (zvláštním lepidlem na nehty) nehet umělý, který se zabrousí a poté se na něj aplikuje několik vrstev gelu, který se nechá ztuhnout v UV lampě (gel se může nanést také na vlastní dlouhé nehty, aby se zamezilo jejich lámání). Po ztuhnutí gelu se s nehty dá pracovat jako s vlastními, dají se tedy stříhat, pilovat, malovat, lakovat, atd. Za nějakou dobu se ovšem chodí na tzv. doplnění, což je vlastně zaplnění místa u nehtového lůžka, odkud nehet vyrůstá. Doba mezi doplněními je u každého individuální. Záleží na rychlosti růstu nehtů, na práci, kterou žena vykonává.    

Obrazek

Já sama nosím "gelové nehty" už nějaký čas a nedám na ně dopustit , nelámou se a po celý čas vypadají upraveně , každý měsíc se těším na doplnění neboť mám moc fajn manikérku, při práci si dáme kávičku a pokecáme o všem možném , perfektě si vždy vyčistím hlavu a když odcházím je mi fajn a navíc mám ještě k tomu krásné nehty :o)