Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubnutí s kávou

14. 5. 2006

"Jak zhubnout s kávou?"

ObrazekChcete shodit přebytečné kilogramy? Zkuste to s novým druhem kávy.

Extra virgin gurmet coffee - iva cafe - Extra virgin gurmet coffee je výborným prostředkem k redukci váhy. Tento druh kávy obsahuje jen malé množství kofeinu a mnoho nenasycených mastných kyselin a lipidických olejů. Tyto látky jsou zdraví prospěšné. Naleznete je v zelenině a obilí.Pokud se káva a kofein, v ní obsažený, podává ve velmi malých dávkách, urychluje spalování tělesných tuků. Stimuluje centrální nervovou soustavu a kardiovaskulární systém, a tím zlepšuje metabolismus. Vaše tělo v tuto chvíli využívá jako zdroj energie tuk, místo cukrů, a přebytečné kilogramy mizí. Káva sama o sobě má zanedbatelné množství energie.

Pití kávy umožňuje těm, kdo alespoň trošku cvičí nebo se jinak fyzicky pohybují, zhubnout mnohem rychleji a s viditelným účinkem.

Ale pozor! Pokud se chystáte cvičit, dejte si kávu (nejlépe s nízkým obsahem kofeinu) spíše půl hodiny až hodinu před cvičením, než po něm. Kofein je diuretikum, takže může způsobit odvodnění organismu. Proto si nezapomínejte ke každému šálku kávy dát minimálně jednu sklenici vody. Obrazek

Pokud chcete hubnout s kávou, mějte na paměti, že čím je káva kvalitnější, tím je jemnější, obsahuje méně kofeinu a je zdravější.